Хустська міська рада надасть допомогу при будівництві чи ремонті будинку.

Мова про надання пільгових кредитів позичальникам за цільовою програмою «Власний дім» Хустської міської територіальної громади на 2021-2025 роки

Саме таку програму затвердили, ще в березні поточного року, на I сесії VIII скликання Хустської міської ради рішенням №150. Метою Програми є фінансова підтримка громадян у забезпеченні доступним житлом та покращенні існуючого житла, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій через надання довгострокових пільгових (під 3 % річних) кредитів тим категоріям осіб, які потребують поліпшення умов проживання та мають право на користування такими позиками.

 Кредитування по Програмі здійснюється за наступними напрямками: – для будівництва нового житлового будинку у розмірі до 400,0 (чотириста) тис. гривень терміном до 15 років; – для добудови, реконструкції, капітального ремонту житла – до 250 (двісті) тис. гривень терміном до 10 років; – для придбання готового або незавершеного будівництва житла (будинку або квартири) у обсязі до 300,0 (триста) тис. гривень, а також на його подальшу добудову, реконструкцію та капітальний ремонт у сумі 50 (п’ятдесят) тис. гривень терміном до 15 років; – для будівництва інженерних мереж (газопостачання, водопостачання, водовідведення, електрозабезпечення, опалення: в тому числі встановлення твердопаливного котла, топки та інше) з підключенням їх до існуючих комунікацій і за їх межами (індивідуально) у сумі до 100,0 (сто) тис. гривень з терміном повернення до 8 (восьми) років. впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, а саме: – для утеплення фасаду, даху, заміну зовнішніх дверей та вікон будинку або квартири у сумі до 100,0 (сто) тис. гривень із терміном повернення до 8 (восьми) років; – для ремонту даху із заміною покрівлі та водостічної системи (без заміни будівельних конструкцій даху) у сумі до 100,0 (сто) тис. гривень з терміном повернення до 8 (восьми) років; – для встановлення або ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та водостічної системи у сумі до 145,0 (сто сорок п’ять) тис. гривень з терміном повернення до 10 (десяти) років.

Всього планується надати таких кредитів на 16 млн гривень протягом п’яти років.